Zavřít reklamu

V poslední době je výraz Exynos 2200 skutečně hodně skloňovaný. Samsung obvykle představuje svůj nejnovější špičkový čipset zhruba měsíc před oznámením nové řady vlajkových lodí, což má být pro letošní rok řada Galaxy S22. Měl to v plánu i tentokrát, ale úplně to nevyšlo. 

Společnost již dříve prozradila, že Exynos 2200 představí 11. ledna. Jenže to bylo včera a čipset nikde. Samsung nyní potvrdil, že uvedení Exynosu 2200 na trh skutečně odložil. Společnost tento krok oficiálně potvrdila médiím v Jižní Koreji. „Plánujeme odhalit nový čip v době uvedení nového smartphonu Samsungu,“ řekl představitel společnosti Samsung Electronics a dodal, že „s výrobou nejsou žádné problémy.“

Zdá se, že jde o pokus uvést na pravou míru zvěsti o tom, že Exynos 2200 se nebude v řadě Galaxy S22 vůbec nepoužívat, o čemž jsme vás také informovali. To by tedy samozřejmě znamenalo, že Exynos 2200 bude nakonec v nadcházející řadě vlajkových lodí společnosti Samsung z řady Galaxy S22 skutečně použit, jen jej společnost představí spolu s telefony, a ne v obvyklém měsíčním předstihu.

Není to ale vyloženě 100%, protože i když má být Exynos 2200 představen s novým smartphonem, nebylo řečeno, že to budou Galaxy S22. Může tak dojít k situaci, kdy jej Samsung osadí až do svých skládaček v létě letošního roku. 

Související články

Dnes nejčtenější

.