Zavřít reklamu

Máme tu nový měsíc a s ním i nové rendery chystaných ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Flip 3. Tentokrát pocházejí od výrobce pouzder a detailně ukazují především třetí Flip.

Galaxy Z Flip 3 je na renderech zobrazen v pěti barvách – béžové, zelené, fialové, černé a stříbrné, třetí Fold pak ve dvou – zelené a stříbrné. Připomeňme, že první zmíněný se podle novějších úniků má nabízet jen ve čtyřech barvách (béžové, černé, zelené a fialové) a druhý ve třech – kromě zelené a stříbrné ještě v černé.

Obrázky jinak ukazují to, co jsme viděli již dříve, tedy vertikálně uspořádaný trojitý fotoaparát v oválném fotomodulu u Foldu 3 a podstatně větší vnější displej a vertikálně uspořádaný dvojitý fotoaparát u Flipu 3.

Galaxy Z Fold 3 bude podle dostupných leaků disponovat 7,6palcovým hlavním displejem s podporou 120Hz obnovovací frekvence a 6,2palcovou vnější obrazovkou se stejnou obnovovací frekvencí, čipsetem Snapdragon 888, 12 nebo 16 GB operační paměti, 256 či 512 GB vnitřní paměti, trojitým fotoaparátem s rozlišením 12 MPx ((hlavní by měl mít světelnost objektivu f/1.8 a optickou stabilizaci obrazu, druhý ultraširokoúhlý objektiv a třetí disponovat teleobjektivem a optickou stabilizací obrazu), podporou S Penu, poddisplejovým fotoaparátem s rozlišením 4 MPx, stupněm odolnosti IPX8, stereo reproduktory, na boku umístěnou čtečkou otisků prstů a baterií s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Galaxy Z Flip 3 by měl do vínku dostat Dynamic AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz a 1,9palcovým vnějším displejem, čipset Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační a 128 nebo 256 GB interní paměti, na boku umístěnou čtečku otisků prstů, stupeň odolnosti IPX8, novou generaci ochranného skla UTG a baterii s kapacitou 3300 mAh a podporou 25W nabíjení.

Obě „ohýbačky“ budou – společně s novými chytrými hodinkami Galaxy Watch 4Watch 4 Classic a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 – představeny 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.