Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung by měl podle všeho v srpnu spolu s novými skládacími smartphony Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 představit i nová plně bezdrátová sluchátka Galaxy Buds 2. V minulých dnech do éteru pronikly některé jejich údajné specifikace a funkce a nyní unikla jejich údajná cena.

Podle informací webu 91Mobiles se bude cena Galaxy Buds 2 pohybovat mezi 149–169 dolary (zhruba 3 200–3 600 korun), což znamená, že budou přímo konkurovat nedávno uvedeným sluchátkům Applu Beats Studio Buds. Podobnou cenovku měla při vstupu do prodeje i loňská sluchátka Galaxy Buds+. Bylo by logické, kdy by Samsung buď ukončil prodej Galaxy Buds+, nebo pokračoval v jejich prodeji za nižší cenu (v současnosti se prodávají za 85 dolarů, tedy asi 1 800 Kč) a Galaxy Buds 2 uvedl na trh za 149 dolarů.

Galaxy Buds 2 podle dosavadních úniků dostanou do vínku dotykové ovládání, Bluetooth 5 LE s podporou kodeků AAC, SBC a SSC, dva mikrofony na každém sluchátku, zvuk vyladěný společností AKG, podporu připojení více zařízení, automatickou detekci nošení, transparentní režim, bezdrátové nabíjení a USB-C port pro rychlé drátové nabíjení. Dostupná by měla být v černé, bílé, fialové a zelené barvě.

Související články

Dnes nejčtenější

.