Zavřít reklamu

Krátce poté, co kanadský Amazon předčasně zalistoval příští chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic, o nich na internet prosákly další informace. Týkají se konkrétně základního hardwaru, o němž bylo dosud známo jen to, že bude zahrnovat nový, 5nm procesem vyráběný čip Samsungu.

Podle zdrojů obvykle dobře informovaného webu SamMobile budou Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic používat nový čipset s názvem Exynos W920. Nový čip, postavený na 5nm procesu, by měl ve srovnání s dřívějším čipem Exynos 9110 nabídnout 1,25x vyšší výpočetní výkon a téměř devítinásobně vyšší grafický výkon. Spárován prý bude s 1,5 GB operační paměti a 16GB úložištěm (pro srovnání – Galaxy Watch 3 disponovaly 1 GB operační paměti a úložištěm o velikosti 8 GB).

Oboje hodinky podle předchozích neoficiálních zpráv dostanou do vínku funkce sledování spánku, měření srdečního tepu, kyslíku v krvi, tělesného tuku, krevního tlaku, EKG a detekce pádu, Super AMOLED displej s velikostí 1,19 (menší verze obou hodinek) a 1,36 palců (větší verze), stupeň krytí IP68 a vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G, mikrofon, reproduktor, Wi-Fi b/g/n, LTE, Bluetooth 5.0, GPS, NFC, podporu bezdrátového nabíjení, dvoudenní výdrž baterie a nový operační systém One UI Watch. Uvedeny na scénu budou 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.