Zavřít reklamu

Zhruba dva týdny do očekávané události Galaxy Unpacked 2021 zveřejnil Samsung na své stránce editorial, v němž mimo jiné potvrdil, že pro svůj příští ohebný telefon vyrobil speciální S Pen. Nespecifikoval však, jak se od standardního stylusu liší.

Článek, který napsal šéf mobilní divize Samsungu Dr. TM (Tae Moon) Roh, potvrdil, že místo představení nové řady Note společnost rozšíří funkce této řady na více zařízení, včetně skládacího smartphonu Galaxy Z Fold 3. V článku se autor zmiňuje o tom, že korejský technologický obr vytvořil první S Pen určený specificky pro ohebná zařízení, nerozvádí ovšem, čím se od standardního S Penu odlišuje a jak bude na relativně hladším displeji třetího Foldu fungovat.

Editorial rovněž potvrdil, že druhá chystaná „skládačka“ Samsungu Galaxy Z Flip 3 bude mít „uhlazenější design“ a bude „vyzbrojena odolnějšími a silnějšími materiály“.

A konečně, Roh v editorialu potvrdil, že příští chytré hodinky Samsungu softwarově poběží na One UI Watch, proprietární nadstavbě nového operačního systému Wear OS 3, a že Samsung do tohoto systému přidá aplikace Samsung Health a SmartThings. Dodal, že společnost také spolupracuje s Googlem a řadou vývojářů populárních aplikací, aby její příští nositelná zařízení dostala více aplikací.

Příští akce Galaxy Unpacked proběhne 11. srpna.

Dnes nejčtenější

.