Zavřít reklamu

Samsung na YouTube zveřejnil oficiální video s názvem Voices of Galaxy, ve v němž vývojáři hovoří o aplikaci Good Lock, která umožňuje větší možnosti přizpůsobení telefonů Galaxy, a jak se za celou dobu změnila. Na tom by nebylo nic zvláštního, kdyby se ve videu na zlomek sekundy neobjevila zařízení, která nápadně připomínají chystaný ohebný telefon Galaxy Z Fold 3 a chytré hodinky Galaxy Watch 4 Classic.

Třetí Fold (jestli je to tedy on) je v klipu (konkrétně jej ukazuje v čase 0:57) ukrytý v koženém pouzdru, které částečně odhaluje modul fotoaparátu. Pouzdro kromě toho zakrývá kloub zařízení a vnější displej a zdá se být dostatečně velké, aby pojmulo dotykové pero S Pen. Video toho pochopitelně neukazuje příliš, nicméně to, co je vidět, odpovídá všem designovým prvkům, jež odhalily poslední rendery telefonu.

Údajné Galaxy Watch 4 Classic mají na videu (v čase 0:57–0:58) stříbrnou otočnou lunetu a na pravé straně dvě plochá tlačítka. K hodinkám je připevněn kožený pásek, nikoli silikonový, jenž figuroval v posledních renderech, takže je pravděpodobné, že Samsung bude prodávat oba.

Galaxy Z Fold 3 a Galaxy Watch 4 Classic – spolu s další „skládačkou“ Galaxy Z Flip 3 a dalšími hodinkami Galaxy Watch 4 a novými bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 – Samsung představí 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.