Zavřít reklamu

Před pár dny jsme informovali, že jeden z chystaných ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Flip 3 bude jako jeho předchůdci mít jen 15W nabíjení. Nyní se však telefon znovu objevil v certifikačních dokumentech 3C, které se tentokrát zmiňují o podpoře rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Stejný nabíjecí výkon by měla podporovat i druhá připravovaná „ skládačka“ Samsungu Galaxy Z Fold 3.

V dokumentech 3C se konkrétně uvádí, že kromě 15W nabíječky EP-TA200 bude třetí Flip podporovat i 25W nabíječku EP-TA800. Je pravděpodobné, že rychlejší nabíječka nebude součástí balení, ale že ji Samsung bude nabízet separátně.

Galaxy Z Flip 3 podle dostupných úniků dostane do vínku Dynamic AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz a 1,9palcovým vnějším displejem, čipset Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační paměti a 128 nebo 256 GB interní paměti, na boku umístěnou čtečku otisků prstů, stupeň krytí IPX8, novou generaci ochranného skla UTG a baterii s kapacitou 3300 mAh. Dostupný by měl být v černé, zelené, světle fialové a béžové barvě.

Telefon bude spolu s třetím Foldem, novými chytrými hodinkami Galaxy Watch 4, Watch 4 Classic a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 představen již 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.