Zavřít reklamu

Tohle se Samsungu nebude ani trochu líbit – kanadský Amazon předčasně zalistoval jeho chystané hodinky Galaxy Watch 4 a Watch 4 Classic. Kromě oficiálních renderů a některých parametrů obchod zveřejnil i jejich cenu a datum uvedení na trh.

Galaxy Watch 4 budou podle obchodu dostupné ve velikostech 40 a 44 mm a vyrobeny z hliníku, zatímco Watch 4 Classic se mají nabízet ve velikostech 42 a 46 mm a být vyrobeny z nerezové oceli. Jejich menší verze mají disponovat displejem s úhlopříčkou 1,19 palců, větší verze obrazovkou s velikostí 1,36 palců. Menší verze mají dostat baterii s kapacitou 247 mAh, větší verze kapacitu 361 mAh. Pokud jde o design, obchod potvrdil, že Watch 4 Classic budou mít na rozdíl od Watch 4 fyzickou otočnou lunetu.

 

Galaxy Watch 4 budou podle obchodu dostupné ve velikostech 40, 44 mm a vyrobeny z hliníku, zatímco Watch 4 Classic se mají nabízet ve velikostech 42 a 46 mm a být vyrobeny z nerezové oceli. Jejich menší verze mají disponovat displejem s úhlopříčkou 1,19 palců, větší verze obrazovkou s velikostí 1,36 palců. Menší verze mají dostat baterii s kapacitou 247 mAh, větší verze kapacitu 361 mAh. Pokud jde o design, obchod potvrdil, že Watch 4 Classic budou mít na rozdíl od Watch 4 fyzickou otočnou lunetu.

Obchod také potvrdil, že oboje hodinky nabídnou měření tělesného tuku spolu s měřením srdečního tepu, kyslíku v krvi a sledováním spánku. Je pravděpodobné, že budou umět měřit i EKG a krevní tlak, tyto funkce však nejspíše nebudou dostupné rovnou z krabičky na všech trzích. Co se týče konektivity, mají „umět“ Wi-Fi, Bluetooth, GPS a NFC. Dostupné by měly být i modely s LTE, ty však v obchodu zalistovány nebyly.

Galaxy Watch 4 v menší verzi mají stát 310 kanadských dolarů (zhruba 5 400 korun), větší varianta má vyjít na 347 kanadských dolarů (přibližně 6 tisíc Kč). Watch 4 Classic se mají v menší verzi prodávat za 428 kanadských dolarů (asi 7 400 korun) a ve větší za 464 kanadských dolarů (zhruba 8 tisíc Kč). Oboje hodinky mají do prodeje vstoupit 27. srpna. Připomeňme, že Samsung je má představit 11. srpna (spolu s novými „skládačkami“ Galaxy Z Fold 3 a Flip 3 a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2).

Související články

Dnes nejčtenější

.