Zavřít reklamu

Jeden z příštích ohebných telefonů Samsungu – Galaxy Z Flip 3 – v těchto dnech získal čínskou certifikaci 3C, která potvrdila to, o čemž hovořily minulé leaky – zařízení bude podporovat rychlé nabíjení s výkonem 15 W jako předchůdci.

Databáze kromě toho potvrdila, že s telefonem se bude dodávat stejně výkonná nabíječka. Pokud jde o kapacitu baterie, poslední leaky naznačují, že ani zde nebude žádné vylepšení – jako u předchůdců má kapacita činit 3300 mAh (dříve se spekulovalo i o 3900 mAh).

Galaxy Z Flip 3 by jinak měl disponovat Dynamic AMOLED displejem s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz a 1,9palcovým vnějším displejem, čipsetem Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační paměti a 128 nebo 256 GB interní paměti, na boku umístěnou čtečkou otisků prstů, stupněm krytí IPX8 a novou generací ochranného skla UTG. Dostupný by měl být v černé, zelené, světle fialové a béžové barvě.

Telefon bude spolu s další „skládačkou“ Samsungu Galaxy Z Fold 3, novými chytrými hodinkami Galaxy Watch 4 a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 představen na příští akci Galaxy Unpacked, která proběhne 11. srpna.

Dnes nejčtenější

.