Zavřít reklamu

Je to jen pár dní, co do éteru pronikly oficiální tiskové rendery chystaných ohebných telefonů Samsungu Galaxy Z Fold 3 a Z Flip 3, a už jsou tu nové, ještě názornější. Tentokrát se ovšem týkají jen druhé zmíněné „skládačky“. Kromě nich uniklo i její vůbec první video.

Nové rendery i video potvrzují, co jsme viděli již předtím – oproti předchůdcům výrazně větší vnější displej, vedle něj vertikálně uspořádaný dvojitý fotoaparát a znatelně tenčí rámečky kolem displeje.

Galaxy Z Flip 3 podle dostupných leaků dostane do vínku Dynamic AMOLED displej s úhlopříčkou 6,7 palců, podporou obnovovací frekvence 120 Hz a 1,9palcový vnější displej, čipset Snapdragon 888 nebo Snapdragon 870, 8 GB operační paměti a 128 nebo 256 GB interní paměti, na boku umístěnou čtečku otisků prstů, zvýšenou odolnost podle standardu IP, novou generaci ochranného skla UTG a baterii s kapacitou 3300 nebo 3900 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 15 W. Dostupný by měl být v černé, zelené, světle fialové a béžové barvě.

Spolu s třetí generací Foldu bude podle všeho uveden na scénu začátkem srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.