Zavřít reklamu

V poslední době jako by se roztrhl pytel s rendery s chystaným ohebným telefonem Samsungu Galaxy Z Fold 3. A po pouhých několika dnech tu máme rendery nové – tentokrát je do světa vypustil „guru“ všech leakerů Ice universe.

Nové rendery se od předchozích liší tím, že jasně ukazují poddisplejový fotoaparát. Ice universe při této příležitosti potvrdil, že touto technologií bude třetí Fold skutečně disponovat, a dodal, že řešení Samsungu bude mít vyšší propustnost pro světlo než jakékoli jiné řešení na trhu. Podle neoficiálních zpráv bude mít poddisplejový fotoaparát Foldu 3 rozlišení 16 MPx.

Galaxy Z Fold 3 by měl dostat do vínku 7,55palcový hlavní a 6,21palcový vnější displej s podporou 120Hz obnovovací frekvence, čipset Snapdragon 888, 12 nebo 16 GB operační a 256 či 512 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 12 MPx (hlavní by měl mít světelnost objektivu f/1.8 a optickou stabilizaci obrazu, druhý ultraširokoúhlý objektiv a třetí teleobjektiv), podporu dotykového pera S Pen, stereo reproduktory, certifikaci IP pro odolnost proti vodě a prachu a baterii s kapacitou 4400 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W.

Samsung tento týden potvrdil, že telefon bude společně s další „skládačkou“ Galaxy Z Flip 3, chytrými hodinkami Galaxy Watch 4 a bezdrátovými sluchátky Galaxy Buds 2 představen 11. srpna.

Související články

Dnes nejčtenější

.