Zavřít reklamu

Jen několik dní poté, co do éteru pronikly 3D CAD rendery chytrých hodinek Samsung Galaxy Watch Active 4, unikly rendery – a to rovnou oficiální – hodinek Galaxy Watch 4. Odhalily mimo jiné, že budou dostupné minimálně ve čtyřech barvách.

Rendery ukazují, že Galaxy Watch 4 mají kovové pouzdro se dvěma plochými tlačítky na pravé straně. Hodinky se podle nich budou nabízet minimálně ve čtyřech barvách – černé, olivově zelené, růžově zlaté a stříbrné.

Všechny barevné varianty hodinek mají silikonové pásky, které budou podle všeho snadno vyměnitelné. Na obrázcích jsou též vidět minimálně čtyři atraktivní ciferníky, přičemž jeden z nich zobrazuje AR emoji Samsungu.

Hodinky řady Galaxy Watch tradičně disponují otočnou lunetou, která však na renderech není vidět. Galaxy Watch 4 budou podle neoficiálních zpráv dostupné ve dvou variantách – jedné s otočnou lunetou a druhé bez ní. Obrázky tak mohou ukazovat verzi bez otočné lunety.

Galaxy Watch 4 by měly do vínku dostat Super AMOLED displej, nový 5nm procesor Samsungu, měření srdečního tepu, kyslíku v krvi i tělesného tuku (díky senzoru BIA), sledování spánku, detekci pádu, mikrofon, reproduktor, odolnost proti vodě a prachu podle standardu IP68 a vojenský standard odolnosti MIL-STD-810G, podporu Wi-Fi b/g/n, LTE, Bluetooth 5.0, NFC a bezdrátového nabíjení a dvoudenní výdrž baterie. Jisté je, že poběží na nové verzi systému WearOS, kterou doplní nadstavba One UI.

Hodinky by měly být – spolu s Galaxy Watch Active 4 – představeny v srpnu.

Dnes nejčtenější

.