Zavřít reklamu

Krátce poté, co Samsung začal na první zařízení – Galaxy Z Flip 5G – vydávat červnový bezpečnostní patch, dorazil na další – telefony aktuální vlajkové řady Galaxy S21. Nová aktualizace kromě lepší bezpečnosti řeší i nepříjemné problémy s aplikací fotoaparátu, které někteří uživatelé hlásili již od vydání řady.

Nový update pro Galaxy S21, S21+ a S21 Ultra nese firmwarovou verzi G99xBXXU3AUE8 a v tuto chvíli je distribuován ve Spojených arabských emirátech. Jako u minulých aktualizací tohoto druhu by se i tato měla rozšířit v následujících dnech do dalších zemí světa. Zatím stále není jasné, jaké zranitelnosti opravuje, moudřejší bychom však měli být s největší pravděpodobností v příštích dnech.

Aktualizace kromě zvýšené bezpečnosti konečně řeší i problémy s výkonem aplikace fotoaparátu, přesněji řečeno s jeho pomalostí. Ta se projevovala například při zoomování (podle některých uživatelů např. trvalo trojnásobné přiblížení až 3 sekundy), přepínání mezi hlavním a zoomovacím fotoaparátem nebo přepínání mezi jednotlivými fotografickými režimy. To byla jediná kaňka na jinak excelentním fotoaparátu Galaxy S21.

Související články

Dnes nejčtenější

.