Zavřít reklamu

Galaxy A82 5G, mezinárodní varianta nedávno vydaného telefonu Galaxy Quantum 2, by mohl být brzy uveden na scénu. První informace o tomto smartphonu unikly do éteru již před několika měsíci a všichni očekávali, že jako předchůdce bude disponovat vysouvacím otočným fotoaparátem, což ovšem vyvrátil právě Galaxy Quantum 2. Nyní uniklo marketingové video, které potvrzuje jeho jméno a ukazuje několik dalších věcí.

Minutové video, které zveřejnil známý leaker Max Weinbach, je vyvedeno v typickém marketingovém stylu řady Galaxy A, což znamená, že obsahuje hodně veselých barev a grafiku ve stylu stop motion. Ukazuje také nabíjení baterie, čímž možná odkazuje na její potenciálně velkou kapacitu nebo funkci rychlého nabíjení.

Telefon by měl dostat do vínku Super AMOLED displej s velikostí 6,7 palců, rozlišením FHD+ a obnovovací frekvencí 120 Hz, čip Snapdragon 855+, 6 GB operační a 128 GB interní paměti, trojitý fotoaparát s rozlišením 64, 12 a 5 MPx, 10MPx přední kamerku, poddisplejovou čtečku otisků prstů, stereo reproduktory, stupeň odolnosti IP67, podporu 5G sítí, NFC a baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Jde tedy o stejné specifikace, jakými disponuje Galaxy Quantum 2. Podle všeho tak jediným rozdílem mezi oběma smartphony bude to, že v Galaxy A82 5G nenajdeme čip QRNG.

Galaxy A82 5G by mohl být uveden na scénu ještě v květnu a údajně bude stát kolem 600 dolarů (necelých 13 tisíc korun).

Související články

Dnes nejčtenější

.