Zavřít reklamu

Do éteru pronikly rendery chystané odlehčené verze aktuálního vlajkového tabletu Samsungu Galaxy Tab S7 – Galaxy Tab S7 Lite. Ukazují jej v ochranném pouzdře Book Cover v růžové barvě.

Tablet má na obrázcích poměrně tenké rámečky a na jeho zadní straně vidíme duální fotoaparát. Ochranné pouzdro Pro by mělo být dostupné minimálně v pěti barvách – černé, modré, šedé, zelené a růžové (přesněji řečeno růžově zlaté).

Podle dosavadních neoficiálních informací bude Galaxy Tab S7 Lite disponovat LCD displejem s rozlišením 1600 x 2560 px, čipsetem Snapdragon 750G, 4 GB operační paměti, stereo reproduktory, rozměry 284,77 x 185,04 a 6,34 mm a softwarově by měl běžet na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3.1. Dostupný prý bude ve velikostech 11 a a 12,4 palců a nabízet se ve variantách s Wi-Fi, LTE a 5G.

Tablet bude údajně představen v červnu. Samsung by měl letos uvést na scénu ještě jeden odlehčený tablet – Galaxy Tab A7 Lite. Kromě toho podle všeho pracuje i na vlajkové řadě Galaxy Tab S8, kterou údajně představí v druhé polovině roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.