Zavřít reklamu

Galaxy Tab S7 a Galaxy Tab S7+ jsou jedny z nejlepších současných androidových tabletů a Samsung má údajně v plánu ještě letos uvést na scénu jejich nástupce. Některé specifikace řady Galaxy Tab S8 již před pár týdny pronikly do éteru a nyní se zdá, že technologický obr její existenci potvrdil.

Na webu Samsungu, konkrétně jeho irské pobočky, se totiž v seznamu tabletové řady Galaxy Tab S objevila nová položka s názvem Galaxy Tab S8 Enterprise Edition. Tablet podle stránky zákaznické podpory disponuje microSD slotem, který podporuje karty s kapacitou až 1 TB.

Uvedení tohoto zařízení na seznamu „eskových“ tabletů však dost dobře může být pouhou tiskovou chybou, jelikož na něm nefiguruje Galaxy Tab S7 Enterprise Edition.

Podle neoficiálních zpráv by měly být tablety Galaxy Tab S8 a Galaxy Tab S8+ uvedeny na scénu v druhé polovině roku. Do vínku prý dostanou čipset Snapdragon 888, 8 nebo 12 GB operační paměti, 128–512 GB vnitřní paměti, podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W a stejné displeje a kapacitu baterie jako jejich předchůdci (tedy LTPS obrazovku s úhlopříčkou 11 palců, rozlišením 1600 x 2560 px, podporou obnovovací frekvence 120 Hz a 8000mAh baterii, resp. Super AMOLED displej s úhlopříčkou 12,4 palců, rozlišením 1752 x 2800 px a stejnou obnovovací frekvencí jako základní model a baterii s kapacitou 10090 mAh).

Související články

Dnes nejčtenější

.