Zavřít reklamu

Samsungu neunikly jen propagační obrázky k příštímu vlajkovému ohebnému telefonu Galaxy Z Fold 3, ale také k jeho další chystané „skládačce“ – Z Flip 3. Ukazují mimo jiné podstatně větší vnější displej, který již nebude mít tvar proužku jako u předchůdce.

Snímky naznačují, že vnější obrazovka (podle některých starších úniků bude mít velikost 1,83 palců) bude dotyková, jelikož ukazují příchozí notifikace a tlačítka hudebního přehrávače. Displej je umístěn vlevo od fotografického modulu, který tvoří dva senzory. Zajímavé je, že LED blesk nebude sídlit v modulu, ale těsně pod ním. Z obrázků také vyplývá, že Galaxy Z Flip 3 bude mít hranatější tvar než jeho předchůdce, že oproti němu nebude mít v zavřeném stavu po stranách mezery a že se bude nabízet minimálně ve čtyřech barvách.

Telefon podle dosavadních úniků dostane do vínku 6,7palcový displej s obnovovací frekvencí 120 Hz a novým „superodolným“ ochranným sklem Gorilla Glass Victus, čipset Snapdragon 855+ nebo Snapdragon 865, 128 a 256 GB vnitřní paměti, Android 11 s připravovanou nadstavbou One UI 3.5 a baterii s kapacitou 3900 mAh. Údajně bude představen – spolu se zmíněným Foldem 3 – v červnu nebo v červenci.

Související články

Dnes nejčtenější

.