Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle všeho pracuje na odlehčené verzi tabletu Galaxy Tab A7 s názvem Galaxy A7 Lite. Do éteru již pronikl jeho obrázek, avšak ten byl součástí uniklého propagačního materiálu a zařízení na něm tak nevyniklo. Nyní unikl jeho render, který jej ukazuje v celé kráse.

Galaxy Tab A7 Lite bude podle renderu, který vypustil do světa známý leaker Evan Blass, designově jednoduchým tabletem s poměrně výraznými rámečky kolem obrazovky, kovovým rámem a jedním zadní fotoaparátem. Podle neoficiálních informací dostane zařízení do vínku 8,4palcový IPS displej, čipset Helio P22T, 3 GB operační paměti, USB-C port, 3,5mm jack, Bluetooth 5.0 a baterii s kapacitou 5100 mAh a podporou 15W rychlého nabíjení.

Kromě toho by měl Samsung pracovat ještě na dalším odlehčeném tabletu – Galaxy Tab S7 Lite. Ten by měl být vybavenější než Galaxy Tab A7 Lite a nabídnout LTPS TFT displej s úhlopříčkou 11 a 12,4 palců a rozlišením 1600 x 2560 px, čipset střední třídy Snapdragon 750G, 4 GB operační paměti, stereo reproduktory a Android 11. Dostupný by měl být i ve variantě s podporou 5G sítí a černé, zelené, růžové a stříbrné barvě. Oba tablety budou údajně představeny v červnu.

Související články

Dnes nejčtenější