Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle všeho pracuje na smartphonu Galaxy S21 Fan Edition (FE), nástupci mimořádně populární „budgetové vlajky“ Galaxy S20 FE. Do éteru již pronikly některé jeho údajné specifikace a nyní na internet prosákly jeho první rendery.

Na první pohled telefon vypadá velmi podobně jako Galaxy S21. Když se ovšem na rendery podíváme důkladněji, uvidíme jeden zásadní rozdíl. Fotografický modul Galaxy S21 FE totiž vystupuje ze zadní strany, nikoli z kovového rámu jako u Galaxy S21.

Podle nejnovějšího leaku bude mít smartphone rozměry 155,7 x 74,5 x 7,9 mm (s fotomodulem pak 9,3 mm) a jeho zadní strana prý bude vyrobena z „glastu“, tedy vysoce naleštěného plastu připomínajícího sklo.

Galaxy S21 FE do vínku podle předchozích úniků dostane 6,4palcový plochý displej, trojitý fotoaparát, 32MPx selfie kamerku, 128 nebo 256 GB vnitřní paměti, podporu 5G sítí, Android 11 a dostupný by měl být minimálně v pěti barvách – šedostříbrné, růžové, fialové, bílé a světle zelené. Očekávat lze také podporu 120Hz obnovovací frekvence, alespoň 6 GB operační paměti, do displeje integrovanou čtečku otisků prstů nebo podporu rychlého nabíjení s výkonem 25 W. Samsung jej údajně představí v srpnu.

Související články

Dnes nejčtenější

.