Zavřít reklamu

Samsung právě představil nový přírůstek do řady svých vlajkových telefonů. Světlo světa dnes spatřil očekávaný Galaxy S20 FE, který zaujme především nižší cenovkou a slušnou výbavou. U Mobil Pohotovosti si můžete novinku už předobjednat a získat k ní sportovní nebo herní balíček v hodnotě 3 tisíc korun.

Samsung Galaxy S20 FE je smartphone, který se za své parametry rozhodně nemusí stydět a v některých aspektech dokonce nabízí více než jeho dražší sourozenci. Pozornost si zaslouží hlavně špičkový zadní fotoaparát se třemi objektivy, vylepšený 32Mpx přední fotoaparát pro kvalitní selfie, 6,5“ Super Amoled displej a baterie s nadstandardní kapacitou 4500mAh.

A teď to nejlepší – cena. Samsung Galaxy S20 FE totiž začíná na 16 990 Kč, což z něj okamžitě dělá smartphone v podstatě s nejlepším poměrem cena/výkon. V nabídce je i 5G verze s procesorem Snapdragon 865 za 19 990 Kč.

Pokud si Galaxy S20 FE nyní předobjednáte, získáte k němu zdarma hodnotné příslušenství. Na výběr máte hned ze dvou balíčků – sportovního a herního. Předobjednávky trvají do 1. října do 23:59, druhý den pak startuje oficiální prodej telefonu. Více informací najdete na mp.cz.

1520_794_Samsung_Galaxy_S20_FE_Colors

Sportovní balíček:

  • Chytrý náramek Galaxy Fit2

Herní balíček:

  • Herní ovladač MOGA XP5-X
  • 3měsíční předplatné Game Pass Ultimate

Jestliže si Samsung Galaxy S20 FE předobjednáte u Mobil Pohotovosti, můžete využít výhodné splátky s 0% navýšením. Máte možnost si platby rozdělit dle vlastní potřeby na 5 až 15 měsíců, a navíc nezaplatíte ani korunu. Nový Galaxy Note 20 FE může být váš už za 1 132 Kč měsíčně.

Dnes nejčtenější

.