Zavřít reklamu

Od představení telefonu Galaxy A52 uběhly jen dva týdny, a Samsung pro něj již začal vydávat dubnový bezpečnostní update. Konkrétně jej nyní vypouští na jeho 4G variantu.

Aktualizace s nejnovější bezpečnostní záplatou nese firmwarovou verzi A525FXXU1AUC5 a v tuto chvíli je distribuována v Česku, na Slovensku, v Polsku, Rakousku, Itálii, Francii, Portugalsku, Chorvatsku, Srbsku, Slovinsku a Rumunsku. V brzké době by se měla rozšířit do dalších zemí.

Je pravděpodobné, že update pro 5G variantu Galaxy A52 vypustí Samsung co nevidět a že se také dočká jeho sourozenec Galaxy A72. V tuto chvíli není známo, co dubnový bezpečnostní patch opravuje, dozvědět bychom se to však měli už v příštích několika dnech, maximálně týdnech. Nová záplata již předtím dorazila na několik zařízení, včetně telefonů řady Galaxy S21 a Galaxy Note 10, Galaxy Z Fold 2 a předchůdce Galaxy A52 – Galaxy A51. Pokud jste majiteli Galaxy A52 a nacházíte se v jedné z výše zmíněných zemí (což je nanejvýš pravděpodobné) a ještě jste nedostali upozornění na nový update, můžete jej zkusit stáhnout manuálně otevřením menu Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a zvolením možnosti Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.