Zavřít reklamu

Jak z našich předchozích novinek víte, Samsung podle neoficiálních zpráv pracuje na odlehčené verzi svých vlajkových tabletů Galaxy Tab S7  s názvem Galaxy Tab S7 Lite. Do vínku by měl dostat středně výkonný čip Snapdragon a obrazovku typu LCD. Nyní do éteru pronikla informace týkající se jeho barevných variant.

Podle webu GalaxyClub citovaného serverem SamMobile bude Galaxy Tab S7 Lite dostupný ve čtyřech barvách – černé, zelené, růžové a stříbrné. Měl by se také nabízet ve variantách s Wi-Fi, LTE a 5G a být dostupný ve velikostech 11 a 12,4 palců.

„Zákulisní“ informace také již předtím odhalily, že zařízení bude disponovat LCD displejem s rozlišením 1600 x 2560 px a bude je pohánět čipset Snapdragon 750G (používat jej údajně bude i 5G verze očekávaného smartphonu Galaxy A52), který doplní 4 GB operační a zatím neznámé množství vnitřní paměti (podle všeho každopádně budou k dispozici dvě paměťové varianty). Softwarově by mělo být postaveno na Androidu 11 a uživatelské nadstavbě One UI 3.1.

Tablet by měl být uveden na scénu v červnu. Samsung kromě toho na letošní rok údajně chystá další odlehčený tablet Galaxy Tab A7 Lite nebo vlajkovou řadu Galaxy Tab S8.

Související články

Dnes nejčtenější

.