Zavřít reklamu

Samsung minulý týden začal na své špičkové tablety Galaxy Tab S7 a S7+ vypouštět update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.1. Staly se tak prvními zařízeními technologického obra, které touto formou nejnovější verzi nadstavby dostaly. Samsung nyní odhalil všechny nové funkce, které jsou součástí této aktualizace. Jde vesměs o funkce na zvýšení produktivity a zefektivnění ekosystému Galaxy.

Uživatelé tabletů Galaxy Tab S7 a S7+ nyní mohou snadno kopírovat či vkládat obrázky nebo texty napříč zařízeními běžícími na One UI 3.1, jako jsou telefony nové vlajkové řady Galaxy S21. Mohou také pokračovat v prohlížení internetu tam, kde skončili, na jiných zařízeních, a to díky nové verzi browseru Samsung Internet.

Další novou funkcí je Second Screen, která uživatelům umožňuje tablety propojit s jejich počítačem s Windows 10 a podporou technologie WiDi (Wireless Display). Režim Extend Mode umožňuje tabletům fungovat jako druhá obrazovka a přesunovat na ni okna aplikací pro zvýšenou produktivitu. Pak je zde ještě režim Duplicated Mode, který umožňuje na Galaxy Tab S7 a S7+ zrcadlit displej laptopu.

Novinkou je i funkce Wireless Keyboard Sharing, která umožňuje propojit klávesnici Book Cover Keyboard s tablety a telefony s One UI 3.1 a snadno mezi nimi přepínat (uživatelé také mohou využívat touchpad klávesnice k ovládání smartphonu kurzorem tak, jak by to činili v případě tabletu). A konečně, funkce s názvem Auto Switch umožňuje sdílet sluchátka Galaxy Buds Pro mezi Galaxy S21 a Galaxy Tab S7, a to v závislosti na tom, které zařízení je aktivně používáno.

Aktualizaci s One UI 3.1 pro Galaxy Tab S7 a S7+ Samsung v tuto chvíli vydává na různých trzích. Stejný update by měl na další smartphony a tablety vypustit během několika příštích měsíců. Nutno však poznamenat, že ne všechna zařízení, která One UI 3.1 dostanou, budou mít k dispozici všechny tyto funkce.

Související články

Dnes nejčtenější