Zavřít reklamu

V lednu se v éteru objevily informace, které naznačovaly, že Samsung pracuje na novém tabletu s názvem Galaxy Tab S7 Lite. To však nemusí být jediný tablet s přízviskem Lite, který technologický obr na letošní rok připravuje – podle nového leaku se chystá uvést na scénu také odlehčenou verzi tabletu Galaxy Tab A7.

Galaxy Tab S7 Lite podle leakera vystupujícího na Twitteru pod jménem WalkingCat dostane do vínku LTPS TFT displej s úhlopříčkou 12,4 palců a rozlišením 1600 x 2560 px, podporu 5G sítí a funkce nadstavby One UI 3.1, jako je například Extended Mode (Galaxy Continuity), kterýžto režim promění tablet v sekundární displej a uživatelům umožňuje snadno přesunovat otevřené aplikace mezi ním a telefonem Galaxy.

Galaxy Tab A7 Lite by měl disponovat displejem s úhlopříčkou 8,7 palců a relativně kompaktním form-faktorem, který prý umožní pracovat s ním jednou rukou, a tenkým kovovým designem. Tento tablet bude podle leakera určen zejména pro multimediální využití, zatímco Galaxy Tab S7 Lite pro běžnou (kancelářskou) práci. Oba tablety by měly být představeny v červnu.

Samsung by měl v letošním roce uvést na scénu minimálně ještě jeden cenově dostupný tablet, a to Galaxy Tab A 8.4 (2021).

Související články

Dnes nejčtenější

.