Zavřít reklamu

Jak víte, Samsung představil minulý měsíc s novou vlajkovou řadou Galaxy S21 i nadstavbu One UI 3.1. Skrze update ji jako první koncem ledna dostaly současné vlajkové tablety Galaxy Tab S7 a S7+ a nyní ji Samsung začal uvolňovat pro první smartphone – populární „budgetovou vlajku“ Galaxy S20 FE. V tuto chvíli ji dostávají uživatelé na vybraných trzích včetně Česka.

Kromě Česka je nový update k dispozici v Polsku, Německu, Nizozemsku, Švýcarsku, Francii, Belgii, Itálii, Španělsku, Portugalsku, Řecku, pobaltských a skandinávských zemích, Rumunsku, Slovinsku a Velké Británii. V brzké době by se měl rozšířit na další trhy.

Samsung je v poslední době ve vydávání firmwarových updatů skutečně velmi aktivní. Nejnovější verzi nadstavby začaly tablety Galaxy Tab S7 a S7+ dostávat ještě předtím, než telefony řady Galaxy S21 vstoupily do prodeje. Lze tak předpokládat, že technologický gigant bude ve vydávání One UI 3.1 minimálně stejně rychlý jako v případě One UI 3.0.

Update pro Galaxy S20 FE zahrnuje několik nových funkcí, jako je například čtečka Google Discover na domácí obrazovce (jako alternativa k Samsung Free), možnost přidávat efekty k videohovorům v aplikacích třetích stran nebo možnost odstraňovat z fotografií údaje o poloze.

Související články

Dnes nejčtenější

.