Zavřít reklamu

Samsung je v posledních měsících velmi aktivní ve vydávání bezpečnostních updatů, což lze kvitovat jedině s potěšením, protože v minulosti tomu tak zdaleka nebylo. Navíc loni v létě oznámil, že pro většinu svých novějších zařízení nabídne tři upgrady Androidu, což je stejná úroveň podpory, jakou Google poskytuje svým telefonům Pixel. Avšak přestože jihokorejský technologický obr může na svá zařízení vydaná v posledních několika letech vypouštět softwarové aktualizace delší dobu, nyní odstranil z bulletinu s bezpečnostními updaty čtyři budgetové smartphony z 2017.

Samsung z nově aktualizované stránky s bezpečnostními updaty konkrétně odstranil telefony Galaxy J3 Pop, Galaxy A5 2017, Galaxy A3 2017 a Galaxy A7 2017. To znamená, že tato zařízení již nebudou dostávat žádné androidové bezpečnostní aktualizace. Technologický gigant ze seznamu původně odebral i svůj první ohebný smartphone Galaxy Fold, podle všeho se tak ale stalo omylem, jelikož se nyní na seznam vrátil.

Stránka také nově uvádí, že smartphone Galaxy A8 2018 již nebude bezpečnostní aktualizace dostávat jednou za měsíc, ale za čtvrt roku (do tohoto schématu byl zařazen i nový telefon Galaxy a02 a ještě oficiálně neoznámený Galaxy M12), a na seznam s měsíčními updaty byly přidány nové vlajkové lodě Galaxy S21, S21 Plus a S21 Ultra.

Související články

Dnes nejčtenější

.