Zavřít reklamu

Nová vlajková řada Samsungu Galaxy S21 byla představena před pár týdny a již dnes jde do prodeje. Společnost se nyní ubezpečuje, že telefony jsou z krabičky plně připravené na své zákazníky – získaly HDR certifikaci od streamovacího giganta Netflixu.

To znamená, že uživatelé si budou moci užívat oblíbené filmy a pořady v rozlišení HD a profilu HDR10 pro „imerzivní“ zážitek. Nicméně ke sledování HDR videí na Netflixu je třeba si předplatit jeho (nejvyšší) plán Premium, který stojí 18 dolarů za měsíc (u nás je to 319 korun).

Galaxy S21 má Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,2 palců, zatímco Galaxy S21+ disponuje stejným typem displeje s úhlopříčkou 6,7 palců. Oba modely dostaly do vínku rozlišení FHD+, podporu standardu HDR10, maximální jas až 1300 nitů a podporu variabilní obnovovací frekvence 120 Hz. Galaxy S21 Ultra má Super AMOLED obrazovku s úhlopříčkou 6,8 palců, rozlišením displeje QHD+, maximálním jasem až 1500 nitů a podporou 120Hz obnovovací frekvence v nativním rozlišení. Na displejích nových vlajkových lodí tedy budou filmy vypadat více než dobře.

Netlix se v současné době může pochlubit téměř 200 miliony platících uživatelů po celém světě a na poli předplatitelských streamovacích platforem je již delší dobou jedničkou.

Související články

Dnes nejčtenější

.