Zavřít reklamu

Honor, který je od loňského listopadu samostatnou společností, si na letošní rok stanovil smělý plán. V Číně chce prodat 100 milionů smartphonů a na tamním trhu se stát jedničkou, což mimo jiné obnáší překonat jeho bývalou mateřskou společnost Huawei. Nyní do éteru pronikly zprávy, že má v plánu ještě letos uvést na scénu skládací telefon.

Podle blogera čínské sociální sítě Weibo jménem Changan Digital King plánuje Honor skládací smartphone uvést na trh pod značkou smartphonů Magic. Detaily o něm nesdělil, jisté však je, že finální produkt bude čelit tvrdé konkurenci v podobě ohebných telefonů Samsung Galaxy Z Fold 3 nebo Galaxy Z Flip 3, které by měly dorazit v létě, a také smartphonu Huawei Mate X2, který by měl být odhalen již koncem února. Aby toho nebylo málo, svůj první ohebný telefon, resp. rovnou tři, chce letos představit i Xiaomi.

Displeje pro svou první „skládačku“ si Honor údajně zajistil od Samsungu. Panel by měl používat technologii UTG (ultra-thin glass), což znamená, že bude odolnější než první generace skládacích smartphonů jihokorejského technologického obra.

Jak z našich předchozích novinek víte, Honor v lednu vypustil do světa svůj první „samostatný“ smartphone Honor V40. Brzy se prý také chystá na scénu uvést vlajkovou řadu po vzoru řad Huawei Mate a P.

Související články

Dnes nejčtenější

.