Zavřít reklamu

Jen pár dní poté, co se na veřejnost dostaly koncepční rendery skládacího telefonu Samsung Galaxy Fold 3, pronikly do éteru koncepční rendery dalšího chystaného ohebného smartphonu jihokorejského technologického obra – Galaxy Z Flip 3. Podle nich bude mít podobný design fotoaparátu jako telefony řady Galaxy S21 (S30) i zmíněný Fold.

Rendery, které jako první přinesl korejský web meeco.kr, ukazují Flip 3 v elegantním světlefialovém barevném provedení se zlatými okraji. Ve zlaté barvě je také vyveden trojitý modul fotoaparátu. Kromě toho obrázky ukazují velký vnější displej čtvercového tvaru, jehož spodní linie je zarovnaná se spodní linií fotomodulu, a všimnout si můžeme také průstřelu v hlavním displeji.

Flip 3 podle dosavadních neoficiálních zpráv dostane do vínku obrazovku typu AMOLED s úhlopříčkou 6,7 nebo 6,9 palců, rozlišením 1080 x 2636 pixelů a podporou obnovovací frekvence 120 Hz, vnější displej s úhlopříčkou 1,81 či 3 palce (oproti předchůdcům by šlo o navýšení o 0,71, resp. 1,9 palců), vylepšený ohýbací mechanismus, čipset Snapdragon 855 Plus či Snapdragon 865, 256 nebo 512 GB vnitřní paměti, baterii s kapacitou 3900 mAh (u předchůdců činila kapacita 3300 mAh) a podporu rychlého nabíjení s výkonem minimálně 15 W. Samsung by jej jako v případě původního Flipu mohl nabízet ve dvou variantách – bez a s podporou 5G sítě, přičemž druhá by jako minule mohla disponovat rychlejším čipem.

Telefon by měl být uveden na scénu někdy v prvním kvartálu letošního roku.

Související články

Dnes nejčtenější

.