Zavřít reklamu

Do éteru se dostaly vysoce kvalitní rendery příštího skládacího smartphonu Samsungu Galaxy Z Fold 3. Stojí za ním známý leaker Ben Geskin, který při jejich zpracování podle všeho vycházel z většiny uniklých informací, které jsou o zařízení zatím známy.

První věcí, která na jednom z obrázků zaujme, je fotomodul, který vypadá úplně stejně jako ten v telefonu Samsung Galaxy S21 Ultra. Rendery také ukazují velmi tenké rámečky displeje, což se shoduje s tím, jak Galaxy Z Fold 3 ztvárnily několik týdnů staré koncepční rendery webu LetsGoDigital. Na displeji není vidět otvor pro přední kamerku, což naznačuje, že Beskin se jako někteří další domnívají, že telefon bude jako první zařízení Samsungu používat poddisplejový fotoaparát.

Smartphone bude podle nejnovějších „zákulisních“ informací disponovat AMOLED displejem s úhlopříčkou 7,55 palců a vnější obrazovkou s úhlopříčkou 6,21 palců (měl by tedy být o něco menší než předchůdce – jeho displeje byly konkrétně velké 7,6, resp. 6,23 palců), špičkovým čipsetem Snapdragon 888, alespoň 12 GB operační paměti a minimálně 256 GB vnitřní paměti, baterii s kapacitou 4500 mAh a podporou dotykového pera S Pen.

Poslední neoficiální informace též hovoří o tom, že Samsung svůj příští vlajkový skládací telefon představí v květnu nebo červnu. Stát bude údajně stejně jako předchůdce, tedy 1 999 dolarů (zhruba 43 tisíc korun).

Související články

Dnes nejčtenější