Zavřít reklamu

Ani ne den po oficiálním plnohodnotném oznámení funkce SmartThings Find ji Samsung prostřednictvím updatu začal vydávat na vybrané modely chytrých hodinek Galaxy Active Watch 2. Jako první jej v tuto chvíli dostávají uživatelé v Kanadě. Kromě zmíněné funkce přináší několik dalších užitečných vylepšení.

Funkce SmartThings Find je vám zřejmě povědomá – Samsung se o ní poprvé zmínil v létě loňského roku během představování smartphonu Galaxy Note 20 Ultra, když chtěl vypíchnout jeho podporu technologie UWB (neboli ultra-wideband; používá ji rovněž „pluskový“ model včera představeného chytrého lokátoru Galaxy SmartTag). A teprve včera, tedy zhruba po půl roce, oznámil první praktickou aplikaci této bezdrátové komunikační technologie, a to v podobě integrace do aplikace Android Auto.

Nový update také na Galaxy Active Watch 2 přináší před pár dny spuštěnou výzvu skupinového chození (Group Challenge) v rámci aplikace Samsung Health, podporu aplikace na mytí rukou Hand Wash nebo vylepšenou stabilitu zařízení a opravu blíže bugů.

Hlavní novinky aktualizace, tedy podpory funkce SmartThings Find, se pravděpodobně brzy dočkají také Galaxy Watch 3 a další modely chytrých hodinek Samsungu.

Související články

Dnes nejčtenější

.