Zavřít reklamu

Samsung začal pro své chytré hodinky Galaxy Watch 3 vydávat nový update, který vylepšuje jednu z jejich nejužitečnějších funkcí – měření hladiny kyslíku v krvi (SPO2H). Přináší i obvyklá vylepšení, jako je zvýšená stabilita softwaru a opravy (blíže nespecifikovaných) bugů. Jako první jej dostávají uživatelé v Jižní Koreji.

Nová aktualizace pro nejnovější chytré hodinky Samsungu Galaxy Watch 3 nese firmwarovou verzi R840XXU1BTK1 a v tuto chvíli je dostupná uživatelům v Jižní Koreji. Jako vždy by se měla v následujících dnech či týdnech postupně rozšířit do dalších zemí.

Podle poznámek k vydání update vylepšuje měření hladiny kyslíku v krvi, což je jedna z klíčových novinek Galaxy Watch 3. V dnešní „covidové“ době je tato funkce o to relevantnější, takže každé vylepšení, které měření zpřesní, je zcela jistě vítané.

Changelog se vedle toho zmiňuje o přidání hlasového průvodce pro srdeční tep a kumulovanou vzdálenost, když jsou běžecké a „kolové“ aktivity nahrávány automaticky. Uživatelé mohou hlasového průvodce poslouchat pomocí bezdrátových sluchátek (jako například Galaxy Buds Live), která jsou k hodinkách připojená během cvičení. Připomeňme, že užitečnou funkci hlasového průvodce mají díky updatu z konce října i loňské Galaxy Watch 2.

Související články

Dnes nejčtenější

.