Zavřít reklamu

Samsung pokračuje v rychlém vydávání lednového bezpečnostního patche – jeho nejnovějšími recipienty jsou smartphony Galaxy Note 9 a Galaxy Fold. K uživatelům těchto zařízení se dostává přesně týden poté, co se v éteru objevil poprvé.

Update s lednovým patchem určeným pro Galaxy Note 9 nese firmwarovou verzi N960FXXS7FUA1, zatímco aktualizace pro Galaxy Fold má označení F900FXXS4CTL1. Kromě vylepšení bezpečnosti nejsou součástí ani jednoho updatu žádné změny či přídavky.

Jako obvykle se nové aktualizace budou po světě šířit postupně, takže nějakou dobu potrvá, než se dostanou ke všem uživatelům. Alespoň tedy v případě Galaxy Note 20; update pro Galaxy Fold je v tuto chvíli dostupný ke stažení ve většině zemí Evropy. Patrně je tak tomu proto, že první ohebný smartphone Samsungu se prodával v nevelkých objemech, takže jeho softwarové patche pro mobilní operátory nepředstavují infrastrukturní riziko, pokud jsou do světa vypouštěny všechny najednou.

Pokud jste vlastníky jednoho z výše uvedených zařízení nové aktualizace k vám ještě nedorazily, můžete jako vždy zkusit spustit manuální instalaci otevřením Nastavení, vybráním možnosti na Aktualizace softwaru a klepnutím na volbu Stáhnout a nainstalovat.

Související články

Dnes nejčtenější

.