Zavřít reklamu

Samsung začal dnes na ohebný smartphone Galaxy Z Fold 2 vydávat stabilní update s uživatelskou nadstavbou One UI 3.0. Jako první jej v tuto chvíli dostávají uživatelé v Německu.

Nový update s sebou nese firmwarovou verzi F916BXXU1CTLL a zahrnuje nejnovější – lednový – bezpečnostní patch. Kromě funkcí Androidu 11, jako jsou například chatovací bubliny, konverzační sekce v notifikačním panelu, jednorázová povolení nebo samostatný widget pro přehrávání médií, aktualizace přináší na Galaxy Z Fold 2 také funkce One UI 3.0, jako je přepracovaný design uživatelského rozhraní nebo vylepšené nativní aplikace.

Samsung update momentálně vydává v Německu, ale jako případě minulých aktualizací tohoto druhu by se měl v brzké době rozšířit na další trhy světa. Pokud se v tuto chvíli nacházíte u našich západních sousedů, již vám mělo přijít oznámení, že je k dispozici ke stažení. Pokud jste jej ještě neobdrželi, můžete si jeho dostupnost ověřit známým způsobem – otevřením Nastavení, klepnutím na volbu Aktualizace softwaru a klepnutím na možnost Stáhnout a nainstalovat.

Update s Androidem 11/One UI 3.0 již obdržely mimo jiné telefony řad Galaxy S20, Galaxy Note 20 a Note 10 a smartphony Galaxy S20 FE nebo Galaxy S10 Lite.

Související články

Dnes nejčtenější

.