Zavřít reklamu

Smartphone Samsung Galaxy S20 FE se stal díky svému skvělému poměru cena/výkon rychle globálním hitem. Nyní vyšlo najevo, že „budgetová vlajková loď“ se stala nesmírně populární i mezi americkými zákazníky.

Podle webu Wave7 Research citovaného serverem SamMobile 60 % obchodů amerických mobilních operátorů uvádí, že Galaxy S20 FE je mezi třemi nejprodávanějšími telefony. Smartphone je prý tak úspěšný, že „užírá“ prodeje telefonů Galaxy A51, Galaxy A71, Galaxy S20, Galaxy Note 20 i Galaxy Note 20 Ultra. Web dodává, že konkurenční zařízení společností OnePlus a Google ve stejné cenové hladině tvoří jen 1–2 % prodejů operátorů.

Operátoři podle webu ve světle úspěchu Galaxy S20 FE nemají důvod zařazovat do prodeje telefony jako Pixel 4a, Pixel 4a 5G či modely řady OnePlus 8. Zástupce druhého největšího amerického operátora Verizon prý uvedl, že na řadu OnePlus 8 se během posledních čtyř měsíců nikdo ani nezeptal.

Galaxy S20 FE toho za cenu začínající v přepočtu zhruba na 15 tisících korunách nabízí skutečně hodně. Láká mimo jiné na Super AMOLED displej s úhlopříčkou 6,5 palců, obnovovací frekvencí 120 Hz a podporou standardu HDR10+, trojitý fotoaparát s rozlišením 12, 8 a 12 MPx, přičemž druhý disponuje teleobjektivem s trojitým optickým zoomem a třetí ultraširokoúhlým objektivem s úhlem záběru až 123°, rychlé drátové nabíjení s výkonem 25 W, 15W rychlé bezdrátové nabíjení, ale také na atraktivní barevné varianty, včetně oranžové, červené nebo světle fialové.

Související články

Dnes nejčtenější