Zavřít reklamu

Samsung s každou novou generací telefonů řady Galaxy S vydává také více či méně přepracovanou verzi svého ústředního vyzvánění, které nese již léta název „Over the Horizon“. S naprostou jistotou můžeme říct, že jinak tomu nebude ani letos v případě Galaxy S21, vypovídá o tom také dnešní únik onoho nezaměnitelného vyzvánění.

 

Každá verze, dnes již legendární melodie, se dočká také svého videa, to loňské bylo inspirováno přírodou a ústředním nástrojem byly monochordy, v letošním vydáním vyzvánění hlavní roli přebírá opět piano. Použil jsem slovo opět, protože piano (společně s bubny) mělo vedoucí slovo už ve verzi z roku 2018, kdy Samsung představil Galaxy S9.  Videa jsou vždy delší, v samotném vyzvánění se vždy objeví pouze jejich část, na internet se však dostala plná verze skladby. Pokud se již nemůžete dočkat, je možné si „Over the Horizon“ pro rok 2021 ve formátu mp3 stáhnout z webu SamMobile zde.

Dle mého názoru verze „Over the Horizon“ z letošního a minulého roku se od původní melodie silně odklonily, ale pokud se do uniklé nahrávky zaposloucháte na přibližně 20 sekund od času 0:15, jasně uslyšíte známou melodii.

Zda je uniklá nahrávka skutečně pravá se dozvíme už 14. ledna na oficiálním odhalení řady Galaxy S21, kde bychom se měli dočkat také představení nových bezdrátových sluchátek Galaxy Buds Pro či chytrého lokátoru SmartTag.

Související články

Dnes nejčtenější

.