Zavřít reklamu

Včera jsme vás informovali o tom, že netrpělivě očekávané modely řady Samsung Galaxy S21 zřejmě nenabídnou uživatelům možnost rozšířit si zabudované úložiště pomocí MicroSD karet. Únik pocházel od mnohokrát prověřeného leakera Rolanda Quandta. Nyní to ale vypadá, že Quandt nevykomunikoval svoje interní informace úplně na jedničku. Únikář nyní totiž vrací úder a ve vyjasňujícím tweetu oznamuje, že jeden z modelů vlajkové řady Samsungu se nakonec nad uživateli smiluje. Nejvyšší model Galaxy S21 Ultra by podle něj měl slot na MicroSD v těle přístroje obsahovat. Informace o přítomnosti rozšířitelného úložiště podle Quandta platí pouze pro telefony distribuované v Evropě.

Únik má samozřejmě stále daleko k oficiálnímu přiznání. Quandt je ale spolehlivý a odvolává se na další dva důvěryhodné zdroje. Nepřítomnost MicroSD slotu v nadcházejících vlajkových lodích působí jako další rána přes prsty. Po dříve uniklé informaci, že Samsung do balení k telefonům automaticky nepřidá nabíječku, se jedná o další stín na obrazu zatím nepředstavených zařízení. Možná nám ale korejský gigant vytře zrak při oficiálním odhalení telefonů na akci Unpacked, která proběhne už 14. ledna. Řada S21 možná nabídne nečekanou protihodnotu, která drobné nevýhody patřičně vyváží.

Myslíte si, že absence slotu na MicroSD karty je velkým problémem u zařízení, která už sama o sobě nabízejí dostatečně velké úložiště? Podělte se s námi o svůj názor v diskuzi pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější

.