Zavřít reklamu

První zmínky o tom, že bychom se nové vlajkové řady Galaxy S21 mohli dočkat namísto února už v lednu se objevili již na začátku listopadu minulého roku. Konkrétně se tehdy hovořilo o 14. lednu, Samsung nyní toto datum potvrdil rozesláním oficiálních pozvánek na událost Galaxy Unpacked. Co nám sama pozvánka napovídá?

Nových telefonů Galaxy S se již tradičně dočkáme v rámci události Galaxy Unpacked, ta byla vždy velkolepá a jihokorejská společnost ji vždy pojala ve velkém stylu. To však nebude případ letošního roku, vše se totiž bude konat opět online. Slogan letošního velkého dne zní „Každý den bude epický„, čímž Samsung opět zdůrazňuje, že s jeho výjimečnými produkty bude každý den přímo epický. Na pozvánce, kterou naleznete v galerii článku, si můžete všimnout neprůhledné krychle, v níž se nachází rozostřený objekt, tím není nic jiného než úplně nový modul fotoaparátu. Jeho design se navíc shoduje s předchozími úniky, tím nám tedy jihokorejský technologický gigant (ne) úmyslně potvrdil jednu z hlavních novinek Galaxy S21.

V pozvánce pro tisk dále stojí: „Za uplynulý rok se mobilní technologie staly středobodem každodenního života, protože lidé pracují na dálku a tráví více času doma. Zrychlený přechod do světa, kde mobilní technologie zaujímají první místo s sebou přináší potřebu zařízení, která zvládnou přetvořit každodenní život na neobyčejný zážitek.“

Samsung by společně s řadou Galaxy S21 měl odhalit zcela nová bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Pro a možná také chytrý lokátor Samsung SmartTag. Přenos bude možné sledovat 14. ledna od 16. hodin na YouTubovém kanálu Samsungu. Pokud se zaregistrujete na webu Samsung Unpacked, budete informováni o novém Galaxy S21 a navíc budete mít možnost získat exkluzivní registrační bonus.

Související články

Dnes nejčtenější

.