Zavřít reklamu

O chystaných bezdrátových sluchátkách Galaxy Buds Pro jsme toho v poslední době slyšeli opravdu hodně, známé jsou technické specifikace i design. Dnes však pro vás máme video, zobrazující nová sluchátka ze všech stran a to včetně jejich obalu.

Na snímku, který sdílel na webu voice.com známý únikář Evan Blass můžeme spatřit černé provedení sluchátek. Jasně viditelný je USB-C nabíjecí konektor na pouzdru sluchátek, kromě něj se zde nachází také LED dioda, uvnitř a zvenku, tak jak jsme již u bezdrátových sluchátek z dílny Samsungu zvyklí.

Galaxy Buds Pro své budoucí majitele potěší Bluetooth připojením ve verzi 5.1, zlepšenou kvalitou zvuku nebo funkcí aktivního potlačení šumu (ANC), ta zajistí, že uslyšíte pouze poslouchaný obsah, nikoliv okolní hluk. Dále sluchátka nabídnou ambientní režim, ten naopak zase zabezpečí, že v případě potřeby okolní zvuk uslyšíte. Jihokorejská technologický gigant svěřil naladění sluchátek opět společnosti AKG. O přísun energie se bude postará 500mAh baterie pouzdra a 60mAh článek ve sluchátcích samotných.

Samsung Galaxy Buds Pro přijdou v černé, bílé a fialové barvě, takže v podstatě kopírují provedení Galaxy S21, je tedy téměř jisté, že se jejich oficiálního představení dočkáme po boku již zmiňované vlajkové lodi 14. ledna příštího roku. Předpokládá se, že by se Galaxy Buds Pro měly u nás prodávat za cenu kolem 4300 Kč. Na video, které kompletně odhaluje připravovaná sluchátka se podívejte v galerii článku.

Související články

Dnes nejčtenější