Zavřít reklamu

Řada Galaxy S21 v podstatě jako už by byla představena, o chystaných telefonech „víme“ prakticky vše. S blížícím se datem oficiálního odhalení série Galaxy S21 se na internetu objevují důležité certifikáty, které musí každý výrobce pro svůj nový produkt zajistit. Dnes se díky takovéto certifikaci dovídáme o klíčové funkci modelu Galaxy S21, někteří uživatelé budou jásat, jiné zklame, řeč je o podpoře stylusu S Pen.

Abychom byli konkrétní, Galaxy S21 Ultra obdržel důležitou certifikaci FCC, díky ní se nám potvrzují předchozí úniky informaci, dle kterých měla právě tato varianta Galaxy S21 podporovat stylus S Pen. Ten byl až do teď výsadou smartphonů řady Galaxy Note. Potěšující zprávou jistě je, že se u Galaxy S21 dočkáme úplně všech funkcí stylusu, na které jsme zvyklí u Notu.

Bohužel FCC certifikát se nezmiňuje o tom, že by S Pen měl být součástí Galaxy S21 Ultra a potvrzují se tak předchozí zprávy o tom, že se stylus bude pro tento model prodávat samostatně. Samsung údajně sám uvede na trh minimálně dva obaly pro Galaxy S21, které zároveň budou sloužit jako úložiště pro S Pen.

Do oficiálního odhalení řady Galaxy S21 zbývají stále ještě tři týdny, bude tedy zajímavé sledovat, jaké další informace se dostanou na povrch. Je možné, že Samsung bude nabízet na některých trzích k předobjednávkám jako bonus právě stylus S Pen. Uvítali byste takový dárek? Podělte se s námi v komentářích pod článkem.

Související články

Dnes nejčtenější