Zavřít reklamu

O nadcházející řadě telefonů Samsung Galaxy S21 už na internet unikla spousta informací. Oficiálního představení a potvrzení či vyvrácení všech spekulací se dočkáme pravděpodobně až v lednu. Zdá se ale, že už nyní z továren korejské společnosti unikly některé testovací kusy. YouTube kanál s názvem Random Stuff 2 se dostal k hotovému Galaxy S21 Plus a přinesl nám tak vůbec první neoficiální recenzi zařízení. Na video od malinkého kanálu se můžete podívat níže.

Youtuber v něm na začátku vysvětluje, že nejde o finální produkt. Hardware se pravděpodobně moc měnit nebude, máme ale čekat patřičnou aktualizaci softwaru. Sebevědomě poté následuje s tvrzením, že podle něj půjde o nejlepší telefon vydaný v příštím roce. S ohledem na to, že ani pořádně nevíme jakou konkurenci bude Galaxy S21 Plus mít, musíme toto tvrzení brát s velkou rezervou. Tvůrce se ve videu podrobněji zaměřuje na kvalitu zachycených fotografií a videa.

Ve videu jsme se ovšem dočkali také odhalení hardwarových specifikací zařízení. Galaxy S21 Plus má nabídnout osm gigabajtů operační paměti, 128 nebo 512GB vnitřního úložiště, nový čipset Snapdragon 888 či Exynos 2100 a trojitý fotoaparát se senzory o rozlišení 64, 12 a 12 megapixelů. Fotoaparát má podle youtubera navíc využívat trojnásobný optický zoom. Jak se vám na záběrech novinka líbí? Souhlasíte s názorem youtubera, že půjde o nejlepší telefon příštího roku? Podělte se s námi o svůj názor v komentářích.

Dnes nejčtenější

.