Zavřít reklamu

Samsung nabídne Galaxy S21 se stylusem S Pen, Galaxy S21 nakonec nebude podporovat S Pen, takto se v poslední době střídaly titulky internetových zpravodajů v poslední době. Nad podporou S Pen pro Galaxy S21 visela dlouho nejistota. Poslední zprávy však nahrávaly spíše tomu, že se hlavního taháku řady Galaxy Note u příští vlajkové série – Galaxy S21 skutečně dočkáme, konkrétně tedy u modelu Galaxy S21 Ultra. Tuto domněnku dnes Samsung „potvrdil“ v tiskové zprávě.

O budoucnosti řady Galaxy S mluvil ve svém prohlášení ředitel mobilní divize TM Roh, mimo jiné také nepřímo potvrdil příchod S Penu do řady Galaxy S21, není totiž určitě náhoda, že se prohlášení na webu Samsungu objevilo zrovna teď. „Věnovali jsme také pozornost nejoblíbenějším aspektům Galaxy Notu a jsme nadšeni, že můžeme přidat některé z jeho oblíbených funkcí do dalších zařízení v našem portfoliu,“ zmínil Roh v oficiální zprávě. Důvod, proč lidi Note kupují, je právě S Pen, je tedy téměř jisté, co tím ředitel mobilní divize myslel. Je také možné, že Galaxy S21 nebude jediným telefonem, který se S Penu dočká. Už jsme vás informovali, že bychom stylus mohli spatřit také u Galaxy Z Fold 3, tedy další generace ohebného telefonu z dílny jihokorejské společnosti.

Řeč padla také na mobilní fotoaparáty: „I když jsme známí našimi revolučními fotoaparáty, nikdy nepřestaneme překonávat sami sebe. Těšte se v roce 2021 na super-inteligentní pro-grade fotoaparát a nové možnosti natáčení videa.“ Ani zde nebyl zmíněný žádný konkrétní produkt, ale můžeme s téměř s jistotou říct, že se hovoří opět o Galaxy S21. Nevybavenější model – Galaxy S20 Ultra by totiž měl přijít s novým senzorem Sony IMX563, makro režimem a dvěma teleobjektivy

Související články

Dnes nejčtenější