Zavřít reklamu

Díky mnohým leakům z konce minulého roku všichni víme, že Samsung se brzy chystá odhalit svá nová bezdrátová sluchátka s názvem Galaxy Buds Pro. Jihokorejský technologický gigant nyní jejich existenci potvrdil, byť nepřímo a patrně omylem.

Konkrétně se tak stalo prostřednictvím kanadského webu Samsungu, který potvrdil jméno sluchátek i jejich modelové označení (SM–R190). Galaxy Buds Pro budou nejvyšším modelem plně bezdrátových sluchátek společnosti a podle všeho se budou prodávat dráž než loni vydané modely Galaxy Buds+ a Galaxy Buds Live.

Podle předchozích úniků a certifikací dostanou nová sluchátka do vínku funkci aktivního potlačení hluku, ambientní režim, 3D prostorový zvuk, podporu standardů Bluetooth 5.1 LE (Low Energy), Dolby Atmos a kodeku AAC, NFC, USB-C port, rychlé nabíjení a bezdrátové nabíjení standardu Qi, dotykové ovládání, doprovodnou smartphonovou aplikaci, kompatibilitu se službou SmartThings Find a na jedno nabití by měla vydržet až 22 hodin (v kombinaci s nabíjecím pouzdrem; jeho kapacita by měla činit 500 mAh). Nabízet se prý budou ve třech barvách – černé, bílé a fialové.

Předpokládá se, že se budou prodávat za 199 dolarů (v přepočtu zhruba 4 300 korun) a že budou představena 14. ledna společně se smartphony nové vlajkové řady Galaxy S21.

Související články

Dnes nejčtenější

.