Zavřít reklamu

Samsung Galaxy S21 a obsah jeho balení, to je v současnosti na internetu téma číslo. Dopřeje nám jihokorejská společnost nabíječku či nikoliv? Podle dřívějších zpráv to vypadá, že minimálně na některých trzích zákazníci tzv. „utřou nos“. Nyní se však dostaly na světlo nové zprávy, ty hovoří o novém nabíjecím adaptéru, který pro nás jihokorejský technologický gigant připravuje, nicméně jedná se prozatím poněkud o zvláštní produkt, pojďme společně zjistit proč. Podrobnosti unikly také o stylusu S Pen, ty však nepotěší.

Přibližně v polovině října jsme vás informovali o tom, že model Galaxy S21 nabídne pouze 25W nabíjení, vyplynulo to z 3C certifikace. Později se objevily stejné certifikáty, také pro Galaxy S21+ a Galaxy S21 Ultra, ty se k velkému zklamání shodovaly s tím, který se týkal Galaxy S21. Takže pokud jsou tyto dokumenty pravdivé, neměl by ani jeden model přinést rychlejší nabíjení než právě 25W. Jenže opak je možná pravdou, Samsung totiž údajně pracuje na 30W nabíječce, ta by se však měla prodávat samostatně. Podivné na celé věci je, proč jihokorejská společnost vyvíjí 30W adaptér, když  už nějakou dobu zde máme 45W verzi. Jedinou možností, která mě napadá je, že na trzích, kde Samsung nabíječku ke Galaxy S21 nepřibalí, nabídne zákazníkům za sníženou cenu, jako jakousi „kompenzaci“ o 5W lepší nabíjecí adaptér než ostatním zákazníkům. Což koneckonců částečně potvrzují i dnes uniklé informace, Samsung by totiž tuto novou nabíječku skutečně měl prodávat za nižší cenu, její balení totiž nebude obsahovat USB kabel.

Zprávy, které se dnes dostaly na internet také hovoří o stylusu S Pen pro chystanou vlajkovou loď – Galaxy S21, konkrétně tedy model Galaxy S21 Ultra. Vypadá to, že se opět „potvrzují“ již dřívější spekulace, S Pen v balení telefonu nenajdeme, místo toho si jej budou moci zákazníci zakoupit zvlášť, stejně jako obaly, které budou kromě ochranné funkce mít také funkci úložného prostoru právě pro S Pen.

Související články

Dnes nejčtenější