Zavřít reklamu

Samsung pokračuje ve vydávání updatu s nejnovějším – tedy prosincovým –bezpečnostním patchem. Jeho nejnovějšími adresáty jsou modely řad Galaxy S10 a Galaxy Note 20, konkrétně jejich mezinárodní verze (tedy ty používající čipsety Exynos).

Aktualizaci v tuto chvíli dostávají uživatelé ve vybraných zemích Evropy a jako u předchozích lze očekávat, že v následujících dnech či týdnech se rozšíří na další trhy. Update pro telefony řady Galaxy S10 nese firmwarové označení G97xFXXS9DTK9 a má přibližně 123 MB. Kromě nejnovějšího bezpečnostního patche aktualizace nepřináší nic převratného – poznámky k vydání hovoří o „obligátních“ opravách (nespecifikovaných) chyb, vylepšeném výkonu, lepší stabilitě a vylepšených (blíže neurčených) funkcích.

 

Aktualizace pro modely řady Galaxy Note 20 nese firmwarovou verzi N98xBXXS1ATK1 a i zde platí, že kromě oprav chyb, lepšího výkonu apod. nepřináší žádné zásadní novinky.

Pokud jde o samotný prosincový bezpečnostní patch, v tuto chvíli není známo, co konkrétně opravuje, velmi pravděpodobně se to však dozvíme v nejbližších dnech, maximálně týdnech (jihokorejský technologický obr tyto informace zveřejňuje kvůli bezpečnostním důvodům s jistým zpožděním). Poslední bezpečnostní patch roku začal Samsung vydávat překvapivě brzy, již v polovině listopadu (jako první jej obdržela řada Galaxy S20).

Jako vždy si můžete ověřit dostupnost updatu tím, že otevřete Nastavení, zvolíte možnost Aktualizace softwaru a poté klepnete na Stáhnout a instalovat.

Související články

Dnes nejčtenější