Zavřít reklamu

V pondělí jsme vám přinesli fanouškovské rendery nadcházejícího Samsungu Galaxy S21. Neutekl ani celý den a už tu pro vás máme první opravdové fotky vylepšených modelů řady S21, konkrétně S21+ a S21 Ultra. První fotografie sice neukazuje přední stranu zařízení, dokáže nám toho ale hodně prozradit o zabudovaných fotoaparátech. Samsung Galaxy S21+ má podle nich nabídnout hlavní fotoaparát se třemi senzory. S21 Ultra přihodí jeden senzor navíc, LED světlo a zřejmě i laserový modul pro automatické ostření.

Galaxy S21 Ultra by měl obrázky zachycovat pomocí 108 megapixelového hlavního senzoru, 12 megapixelového ultraširokoúhlového objektivu a dvou teleskopických snímačů, přičemž jeden z nich je dle youtube kanálu sakitech obdařený desetinásobým fyzickým zoomem. S21+ nabídne 12 megapixelový hlavní fotoaparát, ultraširokoúhlý senzor se stejným množstvím pixelů a 64 megapixelový teleobjektiv. Fotografickou výbavu „pluska“ by měl kopírovat i základní Galaxy S21. Ten by se měl lišit pouze tvarem samotného segmentu s kamerkami.

Na konec zmiňme, že foto odhalilo skutečnost, že se oba modely budou prodávat v matné černé variantě. Pod takovým nátěrem se podle uniklých specifikací bude nacházet baterie o kapacitě 4000 (S21), 4800 (S21+) nebo 5000 (S21 Ultra) mAh. Zařízení bude pohánět Android 11 s nadstavbou OneUI ve verzi 3.1. Stejný únik potvrzuje nové informace o použitých fotoaparátech, dá se mu, zdá se, tedy věřit. Telefony Samsung oficiálně představí zřejmě během ledna.

Dnes nejčtenější

.