Zavřít reklamu

V populárním benchmarku Geekbench 5 se objevil nový model řady Samsung Galaxy F – Samsung Galaxy F62. Měl by jej pohánět čipset Exynos 9825 a běžet rovnou z krabice na Androidu 11.

Galaxy F62, který je v Geekbenchi uveden pod kódovým označením SM-E625F, získal v testu jednoho jádra 763 bodů, ve vícejádrovém pak 1952 bodů. Čipset Exynos 9825 by mělo doplňovat 6 GB operační paměti a v tuto chvíli neznámá kapacita vnitřní paměti (s ohledem na první model řady Galaxy F – Galaxy F41 – je však pravděpodobných 128 GB). Vzhledem k tomu, že telefon bude podle všeho softwarově běžet na Androidu 11, lze očekávat, že bude postaven na uživatelské nadstavbě One UI 3.0.

 

V tuto chvíli není o Galaxy F62 známo více informací. Pokud bychom ale měli vycházet ze zmíněného Galaxy F41, můžeme očekávat, že nový model bude mít úhlopříčku displeje kolem 6,5 palců, minimálně trojitý fotoaparát a velkou baterii (Galaxy F41 se chlubí kapacitou 6000 mAh).

V tuto chvíli také není známo, kdy by smartphone mohl být uveden na scénu, lze však předpokládat, že to bude začátkem příštího roku (pravděpodobně krátce po představení nové vlajkové řady Samsungu Galaxy S21). Neznámou je též to, jestli nebude jako Galaxy F41 omezen pouze na indický trh.

Související články

Dnes nejčtenější