Zavřít reklamu

Komerční sdělení: Vánoce se nezadržitelně blíží a pokud chcete udělat radost sobě nebo někomu ve svém okolí, rozhodně nyní zpozorněte. Mobil Pohotovost totiž ke každému zakoupenému tabletu Galaxy Tab S7 nebo S7+ přibalí také zcela zdarma nejnovější bezdrátová sluchátka z dílny Samsungu Galaxy Buds Live v černé barvě úplně zdarma. Nejedná se o žádné „balamucení“ zákazníků, tyto sluchátka se totiž běžně prodávají za 5490Kč a tablety řady S7 můžete u mp.cz dostat nyní dokonce za akční cenu. Kromě Galaxy Buds Live k vybraným modelům získáte i slevu 50% na pojištění.

A co Galaxy Tab S7 a S7+ nabízejí? Budoucí majitelé se mohou těšit na 120Hz displej s certifikací Low Blue Light Galaxy S7 a Eye Care u Galaxy Tab S7+, které potvrzují, že obrazovka vyzařuje menší množství modrého světla, takže šetří oči. Nenovější tablet jihokorejské společnosti je vhodný i pro sledování filmů a to díky čtyřem reproduktorům vylazenými experty firmy AKG, navíc s podporou Dolby Atmos. O dostatek výkonu a zároveň dobrou výdrž baterie se stará nejnovější procesor Snapdragon 865+ společnosti Qualcomm, takže ani nejnovější graficky náročné hry ani další úkony nejsou žádný problém. K práci či malování zase přijde vhod vylepšený stylus S Pen, který díky magnetům snadno připevníte na záda zařízení. Bezpečnost tabletu je zajištěna čtečkou otisků prstů v displeji. Toto všechno a ještě mnohem víc dostanete v moderně vypadajícím těle s minimálními rámečky kolem displeje a baterií o kapacitě ohromných 10 090mAh a podporou rychlého 45W nabíjení. K dispozici jsou modely Galaxy Tab S7 s 11″ displejem a Galaxy Tab S7+ s 12,4″ obrazovkou s vnitřním úložištěm 128GB, které je možno rozšířit o microSD karty velikosti až 1TB. Vybrat si můžete mezi černou a bronzovou barvou a Wi-Fi, LTE a 5G verzí.

Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds Live nabídnou zcela odlišný design, který od ostatních zařízení rozpoznáte na první pohled. Za vyzdvihnutí také rozhodně stojí funkce aktivního potlačení okolního hluku (ANC), takže při poslechu hudby nejde slyšet například hluk ze silnice, ale okolní hlasy, jako třeba hlášení na nádraží nepřeslechnete. Spolehnout se na tyto sluchátka můžete také během hovory, tuto bezdráty jsou totiž vybaveny třemi mikrofony, takže vás bude velmi dobře slyšet tak, jako byste drželi u pusy telefon. Důležitým aspektem u nositelných zařízení je samozřejmě výdrž baterie a ta je v případě Galaxy Buds Live velice slušná, poslouchat obsah lze až 6 hodin v kuse, když se však sluchátka vybijí, je možné je vložit do nabíjecího pouzdra, které zvládne Galaxy Buds nabít za 5 minut na jednu hodinu dalšího poslechu, celkem pak poskytne dodatečných 21 hodin zábavy.

Dnes nejčtenější

.