Zavřít reklamu

Poté, co do éteru pronikly rendery zatím neoficiálně neoznámeného telefonu Galaxy A32 5G,  které jej ukazovaly převážně v ochranném pouzdře, nyní unikly CAD rendery, jež jej zobrazují bez něj a z různých úhlů. Podle nich bude mít displej typu Infinity-V (minulé rendery naznačovaly Infinity-U displej), výraznější spodní rámeček a tajemný senzor na zadní straně.

Z renderů lze také vyčíst, že smartphone má plastová záda s lesklou povrchovou úpravou a kovový rám. Fyzická tlačítka a senzor otisků prstů se nacházejí na pravé straně, na spodní hraně můžeme vidět USB-C port, nalevo od něj 3,5mm port a vpravo mřížku reproduktoru.

Zadní strana odhaluje vertikálně umístěný trojitý fotoaparát (na rozdíl od jiných telefonů řady Galaxy A neuspořádaný do modulu), který zhruba 1 mm vyčnívá z těla smartphonu. Vedle něj sídlí LED blesk a neznámý čtvrtý senzor. Podle informací doprovázející nové rendery disponuje telefon úhlopříčkou displeje 6,5 palců a rozměry 164,2 x 76,1 x 9,1 mm.

Pokud jde o další specifikace, o Galaxy A32 5G je nyní neoficiálně známo pouze to, že hlavní fotoaparát bude mít rozlišení 48 MPx a že dalším senzorem bude snímač hloubky s rozlišením 2 MPx. V tuto chvíli není jasné, kdy by telefon mohl být uveden na scénu, podle všeho bychom však neměli čekat dlouho.

Související články

Dnes nejčtenější