Zavřít reklamu

Samsung před pár dny veřejnosti odhalil několik levných telefonů pro následující rok, nicméně jak Galaxy A12, tak Galaxy A02 si musejí vystačit s LTE konektivitou. Nyní do éteru pronikly rendery pouzder telefonu Galaxy A32 5G, o kterém se mluvilo již v létě a který by mohl být v příštím roce nejlevnějším modelem řady Galaxy A s podporou 5G sítí (současným nejlevnějším 5G telefonem technologického obra je Galaxy A42 5G).

Pokud rendery odpovídají skutečnosti, bude mít telefon unibody konstrukci, nikoli sendvičovou. Naznačují také, že Galaxy A32 5G bude disponovat trojitým fotoaparátem a dvojitým LED bleskem, displejem typu Infinity-U a že by měl mít do zapínacího tlačítka zabudovanou čtečku otisků prstů.

Na pravém boku si našla místo tlačítka hlasitosti, na dolní hraně je vidět USB-C port, po jeho levé straně mřížku reproduktoru a napravo od něj 3,5mm jack. Jak upozorňuje web SamMobile, rendery nepocházejí od Samsungu, ale od výrobce pouzder třetí strany, který by měl mít správné specifikace a rozměry telefonu, ale nemusí vědět všechny drobné detaily týkající se jeho designu. Jinými slovy, některé detaily, které rendery ukazují, nemusejí být přesné a nezaručují, že toto bude jeho konečný design.

O telefonu jako takovém v tuto chvíli není známo prakticky nic. Jedinou informací, o které se neoficiální zprávy zmiňují, je to, že jeho hlavní fotoaparát bude mít rozlišení 48 MPx a že dalším senzorem bude 2MPx snímač hloubky.

Dnes nejčtenější

.